hanyoungnux.org

گروه بازرگانی پردیس

درباره ما

پیشینه شرکت:

گروه بازرگانی پردیس مجموعه  مدیران و صاحب نظران ارشد صنایع و بازرگانی با بیش از سی سال تجربه در اجرا،  فروش و خدمات بازرگانی موقعیتی را برای خدمت به صاحبان صنایع و کسب و پیشه در عرصه صنعت و بازرگانی کشور بوجود آورده اند ، صنایع کوچک و عوامل توزیع  بخصوص قطعات اتوماسیون صنعتی و لوازم برقی، مشتریان و مخاطبان ویژه این گروه را تشکیل داده اند ، که براساس حسن اعتماد متقابل کارساز و منشاء اثر بوده است. تهیه و توزیع ماشین آلات و تجهیزات صنعتی ، قطعات یدکی  و ملزومات تولید،  در شرایط  تحریم و حال حاضر از فعالیتهای موثر این گروه میباشد.

 

  • صادرات کالاهای تامین کنندگان و صاحبان صنایع به کشورهای مختلف جهان بالاخص کشورهای همسایه و افریقایی
  • تهیه انواع تجهیزات اتوماسیون صنعتی ولوازم برق صنعتی  کارخانجات
  • تهیه مواد اولیه کارخانجات از نقاط مختلف جهان
  • مشاوره در امور بازرگانی و فاینانس
  • و سایر خدمات مورد نیاز صنایع و بازرگانان در حیطه فعالیت های اصلی این گروه میباشد.

 

این گروه دارای دفاتر مستقر در تهران و اصفهان بوده و بواسطه شعبه مستقر خود در کشور انگلستان دارای ارتباطی موثر و توانمند با اروپا و آمریکا میباشد. عاملین و مرتبطین قوی این مجموعه در کشورهای افریقایی ، کره جنوبی ، چین ، آسیای میانه و عراق این امکان را فراهم آورده اند تا این شرکت برنامه ها و تعهدات خود را در کوتاهترین زمان و با بهترین کیفیت به مشتریان خود ارایه نماید .

درحال حاضر گروه بازرگانی پردیس وابسته به هلدینگ همیار تنها نمایندگی رسمی و انحصاری توزیع محصولات ارش و برماس ایتالیا در ایران – و نمایندگی رسمی توزیع محصولات هانیانگ کره جنوبی ، مفتخر خواهد شد که بتواند ضمن معرفی محصولات شرکت ارش و برماس ایتالیا و هانیانگ کره جنوبی ، خدماتی مطلوب را در زمینه ارائه انواع محصولات اتوماسیون صنعتی به مشتریان گرامی عرضه نماید .

   

چارت سازمانی

برای مشاهده و دریافت فایل چارت سازمانی اینجا را کلیک نمایید .